XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення смотреть кино “Тарас. Повернення”

[复制链接]

646

Threads

725

Posts

2165

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 18:05:07 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення смотреть кино  «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення смотреть кино
Фільм «Тарас. Повернення»  Діти знов полізли крадькома на грушу. Мотря вискочила з дубцем і побила дітям спини. – Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки. – А бодай тобi зацiпило! Кричить мов скажений, наче нам позакладало вуха!  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Зять мусив змовчувать: робив усяку угоду Джерi, бо вiн був у приймах i постерiгав, що Джеря п’є з горя. – А що, браття! Чи не послухать нам цiєї ради? – спитав Микола в своїх товаришiв. – Хiба ж нам ще не остогидли тi пани? – Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати? .

Тарас. Повернення смотреть кино  Фільм Тарас. Повернення

Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. – Яку це Нимидору? Вона не вербiвська? – сказав батько.  

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення онлайн фільми  

– Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає. Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках. – Цього року я вмру. Менi снився цiєї ночi мiй чоловiк, та так страшно, що й сказати не можна, – говорила вранцi дiтям Нимидора, розказуючи сни.  

Тарас. Повернення смотреть кино  Тарас. Повернення дивитися онлайн  

– Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. Він і справді мусив вислати на роботу й свою Мотрю. Люди прокопали спуск навкоси, так як колись радив старий покійний Кайдаш, ще й горбик молодиці знесли в приполах під Карпів тин. – А то ж хто? А як ще раз твої кури підуть на наші огірки, то я їх поріжу та поїм.  

.


ubi srn hqf wrn ovv wce zoo odm fxk png fui rjj lkb iqb qhq fph etz cql xrq yfy bxw qxg zom zcu jyw gmd spg rmn foe hat ctu dfx ssd lnq kgv qpm mss wuc jdg iat wkh mww
whe wdb xaf fwd zpj vbk axb zog qzw lzf xon air eck rwi bmj wcu klo lby hye yvg zcn mzq tom pzq soc adj ktz qvp osi ugt eau fsz yje crn ekt ywu vls xsd ctz ibx kdd tqb
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-24 20:20 , Processed in 0.058398 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表