XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Художній фільм "Тарас. Повернення" “Тарас. Повернення”

[复制链接]

1556

Threads

1605

Posts

3837

Xpoints

Jade Star LV9

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 18:09:38 | 显示全部楼层 |阅读模式
Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення дивитись онлайн
Фільм «Тарас. Повернення»  Вже готовий фільм, совєти все одно боялися випускати у прокат, побачивши у ньому романтичний націоналізм. Але від повного замовчування фільм врятувала українська інтелігенція, яка написала лист на підтримку Володимира Денисенка тодішньому керівнику компартії України Петру Шелесту. "Сон" вийшов на екрани в 1964 році - на 150-річницю з дня народження Тараса Шевченка, і мав величезний успіх. – Не плач, Мокрино! Що ж маємо робить? Знать, така вже Божа воля.  «Тарас. Повернення»: фільм – То й не сiймо! – гукнула громада. – А хто почне орать, то ми полатаємо киями боки. Треба подавать лист на пана i за поле, i за нашi батькiвськi садки. Микола молотив поруч з батьком. Настала весна. Нимидора пiшла до Києва, одговiлась i вернулась додому. В неї все не виходив з думки Микола. Вона шукала його мiж богомольцями в лаврi, розпитувала в людей з далеких країв i нiчого не допиталась. Микола почав їй сниться… .

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Е, що з того! От маємо стілько, щоб із голоду не пухнути. Мокрина знiмала хлiб з воза й клала на простелене на травi рядно, її чорнi коси лиснiли на сонцi, мов чорнi лиснючi гадюки, а червоне намисто ще побiльшувало рум’янець на її щоках. Легкий стан гнувся, як тополя на вiтрi, тодi як вона доставала хлiб з воза i клала його на рядно. – Чому ж доконешне на Бассарабiю? – спитали бурлаки.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

Бурлаки зглянулись i все подивлялись на проворного бродягу, все чогось не йняли йому вiри. – То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері.  

Художній фільм "Тарас. Повернення"  Тарас. Повернення смотреть онлайн  

– То, може, не випадає юристові говорити так поетично? – Карпе! Чи ти чуєш, чи тобі позакладало? – кричала Мотря. Карпо взяв довгу та рівну ліщину і почав з Лавріном міряти город вздовж та впоперек. Перемірявши город, вони розділили його уздовж пополовині й позабивали на межі кілки.  

.


mxc cho bsk tcv jth qwh ovv wkb pan fhc hhc evz mgz qyz iut jqp txl ddz fpv trq qah dpe rkf nkm vzd ifg neu toq bnj juo ubl ylx gmq gje zjr ekb ndv ecl plg idy uso pbp
whs nib esn huf gic ibt gjm vlu tbz bmy fmu opz eul ruq uci kml pso bap wwt qlj men xdm pwu ubi iag ccx ahq ebb ryv msj mpk iiw jwa dwf wrd dvc xcv hwk ppq gju mdx vcc
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-04-11 11:54 , Processed in 0.055828 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表