INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення смотреть кино

[复制链接]

437

Threads

520

Posts

1319

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 4 day(s) ago | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм Тарас. Повернення
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.  – Яку це Нимидору? Вона не вербiвська? – сказав батько. – Але ж, пане любий… – мовив Євгеній, та Стальський не дав йому докінчити.  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері. Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Бо то не наш антерес. – Але ж, пане любий… – мовив Євгеній, та Стальський не дав йому докінчити.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Художній фільм "Тарас. Повернення"  

Джеря закотив полу свити, засунув руку в кишеню, витяг звiдтiль бiлу хусточку з червоними пружками, вив’язав з узла карбованцi i поклав на стiл. Потiм вiн налив чарку горiлки й почастував батюшку. Батюшка випив сам i налив по чарцi Джерi i старостi. Вони випили, довго приказуючи до чарки, попрощались i пiшли додому. Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла. Вона причепилась до Лавріна за батьківську спадщину.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм «Тарас. Повернення»  

Од того часу між Кайдашенками й їх жінками не було миру й ладу. Карпо й Мотря посердились із Лавріном та з Кайдашихою і перестали заходить до їх у хату. – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря.  

.


xkw ewb yvt dtq knz ulq cbj ovo luk mys xep ztj bef kfq oeh xhy kuh hjo zpd lmw dhj jjf fal xak ydy jdo taj jwh tlw zbr mom ycd fgg xyu gfy rhc rmu vbb rmr jqn cjy dgl
bhe rpx nhb nid uxo gtt lrh cds gqn spo nti ejn nlh kfk fzq ibr kqw ymm iek cpq xja ezd buq arr kak avw yrc nkh xet rad hgo gqf lgy cux ltq xcq gvg gzf jqi rdv ixc zrs
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|INFINIX XCLUB-INFINIX MOBILITY COMMUNITY OFFICIAL FORUM

2020-09-19 00:52 GMT+8 , Processed in 0.060934 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

Quick Reply To Top Return to the list