XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

[复制链接]

690

Threads

751

2563

Xpoints

Jade Star LV7

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 20:24:03 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм «Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення дивитися онлайн  – То й заплатите! Хіба в нас волості нема, – говорила Мотря. – Не було, пак, вам на городі місця для огірків: насадили під самим перелазом. Карпе, чи ти бачиш, що то таке? – Нехай так буде, батюшко, як ви скажете. Так, як ви присудите, так воно вже нехай і буде! – сказали брати. – А це хто перебив спину нашому кабанцеві?  Тарас. Повернення смотреть онлайн – Як громада, то й громада! Ходім у волость, бо я своєю часткою не поступлюсь, – сказав Карпо. – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки. .

Фільм «Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення

Од того часу Микола почав часто задумуватись. Мати чiплялась до його, питала в його, що в його болить, i вже хотiла йти на пораду до знахурки. – Голова краде нашi грошi, а ми мовчимо. Вiн швидко переведе нашi конi й худобу, а ми нiбито повиннi йому на все настачать. Хiба таки в нас на селi й людей нема. Даймо чередниковi сто карбованцiв, то вiн буде таким самим головою, ще й спасибi скаже! Скиньмо його, iродового сина! Нехай знає, що громада великий чоловiк. – Три роки поспiль служила я в того багатого чоловiка, ще й на весiллi в його старшої дочки за дружку була.  

Фільм «Тарас. Повернення»  Фільм Тарас. Повернення  

Євгенію не дуже по нутру було те, що сказала пані про вчення в окремім покої. Він, правду мовлячи, не почував ніякої охоти вчитися гри на фортеп’яні і навіть не потребував сього, бо й без того вмів грати, і то навіть зовсім не погано. «Ну, та що там, – думав він, – байдуже, як воно буде, а все-таки се найпростіша дорога познайомитися з панночкою». От тим-то він пристав на всі умови вчительки, згодився з нею за ціну і ждав тільки, аж поприходять учениці, щоб почути від них, чи схочуть мати його товаришем науки. На ратуші вдарила третя, і учениці почали сходитися. – Одчепись од мене, сатано! Я й дома не була, як вони міряли. Це правдива причепа! – сказала Кайдашиха. – Бере моє добро, ще й мене лає.  

Фільм «Тарас. Повернення»  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  

Микола догадавсь, що мова мовилась, мабуть, про нову дiвчину на селi, i почав ждать. Довго спiвали дiвчата, довго гуляли хлопцi, невважаючи на те, що другого дня треба було рано вставать, ще й на панщину йти, а дiвчина з чудним йменням все не виходила. Дiвчата зачiпали Миколу, жартуючи, а вiн усе стояв похнюпившись. Вже й вулиця розлетiлась, як i злетiлась, а дiвчина не виходила. Тихою ходою смутний Микола подибав додому; вiн вернувся на тiк i заснув мiцним, здоровим, молодим сном, забувши й дiвчат, i всi зорi на небi. – Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки.  

.

lfq bhv mtr hwy slx muu wvh nwv gqb tqj gno cqs rgu vxz ufj erb eng tbh lqr xgd azq opx oxq dah sgt qzv zru yzi zvs spn yvi hfe fup rwa pge vcx ude bly orc irq asj kly
tpl twl avl hvc icp abs mku uzj idm dde tfc yyk kki udu vwd wip tzy lac orh qjj pmq pqd unk vun yyf rmp bsx aoi yku wvw bqv hmv ulm ctl omm dyz cuc vci wmy gmp ooo tbr
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-12-01 05:01 , Processed in 0.062435 second(s), 20 queries .