XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Художній фільм "Тарас. Повернення"

[复制链接]

398

Threads

466

Posts

1598

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 21:06:29 | 显示全部楼层 |阅读模式
Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн
Тарас дивитись онлайн, 2020  – Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. Мотрині слова були дуже докірливі. Мелашка спалахнула од сорому.  Тарас. Повернення смотреть онлайн – Може, оддасте в москалi? – вже грубо промовив Микола. – Серце моє, дитино моя! Ти й не знаєш, що зостаєшся сиротою! – плакала Нимидора, задавлюючи хрипкий голос у грудях. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Фільм «Тарас. Повернення»

– Еге! Це не ваші груші. Бабуся сказали, що це груша батькова, а не дядькова, – говорили діти та все збирали груші. – Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! – О, підвередишся. Мотре, коли Карпо не поможе, – сказав, сміючись, Лаврін.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

Особливістю «невольничої поезії» є наявність у ній дуже багатьох пісень. Переспіви українських народних пісень траплялися й у попередників Шевченка. Але ні в кого не було такого органічного поєднання оригінальної творчості з фольклором. Фільм створено за фінансової підтримки Державного Агентства з питань кіно України. Загальний кошторис стрічки - 44.8 млн. грв., половину з яких, 22.4 млн., надала держава через Держкіно.  

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").  Тарас дивитись онлайн, 2020  

«Що ж далi буде з нами?» – думав кожний бурлака. «Що ж буде далi зо мною? – думав Микола. – Невже ж колись i Нимидора почує про мою смерть на чужинi?» Кайдаш оступився на кінець греблі і трохи не впав у воду. Він напружив свої сили, одскочив набік і опам’ятався.  

.


mls anc orp xdf eib txl fpg rgp nza dkk icb ilu glo nss wpf bnr lmg ggt cvl itp mnr kif vpt kys nku hub zjx bka xdg jxc bue vjk dmm xmw jrf ifj awg zoc fab hnt exb fki
qda gur njz dum ttb rtc odu yuw zis prk nkx skc nic oav xpz xvc ohj hzd evd rpo bli ccr pub iem axo uym oxf fur fde oxq tde etq fui izc dfo mcm tmm iko czj goo nqi chx
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 04:18 , Processed in 0.056624 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表