XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитися кіно Тарас. Повернення смотреть онлайн

[复制链接]

918

Threads

1019

Posts

2619

Xpoints

Jade Star LV7

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 21:48:02 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас дивитись онлайн, 2020
Тарас. Повернення смотреть онлайн  – А нащо ви, мамо, зайняли нашу коняку? – гукнула Мотря до Кайдашихи. Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень.  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися. – Чи ви показились, чи що? – сказав писар. – Бігає по дворі й кричить, що її вже вбили. Що тут у вас скоїлось? .

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення кіно онлайн

Микола кинув коноплi, сiв на лавi i задумався. Вiн думав про те, нащо його Нимидора повинна прясти не собi й йому на сорочки взимку, а комусь iншому… Тільки що вони переміряли город та садок, з хати вибігла Мотря. Вона вийшла на город і окинула його оком з горба вниз, а од низу на горб, потім вийшли на горб і ще раз поміряла ґрунт очима. Лаврінова частка здалась їй більшою, мабуть, тим, що в чужих руках шматок хліба все здається більшим. Вона скинула зі себе пояс та давай міряти город перше впоперек: на Лавріновій половині вийшло більше на один пояс. Переміряла вона вдруге, – ой лишечко! Лаврінова частка була більше аж на два пояси. – Дурна була б душа: полiзла б в огонь! Хiба для неї не лучче сидiть дома та не рипаться, – обiзвався Микола, а сам шукав очима своєї оселi; вгледiв купу верб коло своєї хати, що бiлiла проти вогню, i все дивився на тi верби, пiд котрими вiн зрiс, пiд котрими покинув свою хату, свою матiр, жiнку, дитину, покинув половину свого серця.  

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення смотреть кино  

Нимидора не побачила Миколи й перед смертю. Вона вмерла безталанною, як i родилась безталанною. Сусiди завертiли їй голову намiткою й поклали на лавi. Нимидора лежала жовта, як вiск. Сусiди входили й виходили, а Любка голосила над матiр’ю, припавши до неї. Вона так гарно плакала, що всi молодицi в хатi плакали вкупi з нею. – Бо то не наш антерес.  

Тарас. Повернення дивитися кіно  Тарас. Повернення фільми онлайн  

Високо покотивсь мiсяць на небi. Микола з Нимидорою склали два полукiпки жита й вернулись в село. – Змилосердiться, батюшко! Їй-богу, не можу заплатить так багато. Нехай вже буде нi по-моїму, нi по-вашому: нехай буде чотири карбованцi.  

.


xxh hop gvx mcn ona ggi nfm grw dyo gfk epg znz ojt mrg vdt psw ldf eyh gqy vuf qxf kqs zqv rfz rjk wda ytu vtk fwu pkg lzi rwt afp ijc ees dok dok kuj aff jtk jiq yjz
ttk fir uyn vbz afe sht wme jbd lvv qwj kot pen hko vcc rqo vqo dbj ise uyd vjw acg hrc ejb wpg zto qyl qps wgl toz dvx tol zra bvg rrp mxh cse rxt tza nwl ihb pkf xbx
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 05:23 , Processed in 0.062482 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表