XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

[复制链接]

214

Threads

314

924

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 22:08:53 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн  Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення смотреть кино  Джеря закотив полу свити, засунув руку в кишеню, витяг звiдтiль бiлу хусточку з червоними пружками, вив’язав з узла карбованцi i поклав на стiл. Потiм вiн налив чарку горiлки й почастував батюшку. Батюшка випив сам i налив по чарцi Джерi i старостi. Вони випили, довго приказуючи до чарки, попрощались i пiшли додому. – Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання.  Тарас. Повернення онлайн фільми – То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда. В море впало кiлька здорових важких крапель дощу, а за ними разом несподiвано загув страшний вiтер, кинув човен вгору, як трiсочку. Посипався, як з решета, наглий краплистий дощ, а далi полив як iз вiдра. Море застогнало й загуло, як сосновий бiр в час бурi. Берег закутався в туман та в дощ. Сонце зайшло з хмари. Все змiшалось в одну мить i злилось докупи: i земля, й море. На морi стало поночi, i тiльки вiтер свистiв, шипiв та ревiв, як звiр. .

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення онлайн фільми

Бурлаки сiли на окопi коло царини, трохи одпочили, з’їли по шматку хлiба та по цибулi i ввiйшли в мiстечко. – Ну, щодо того, я певна, – мовила пані, – тим більше, що ви вчились би в окремім покою. Та проте… ну, зрештою побачимо. Ось вони зараз поприходять. Найліпше буде спитати їх самих.  

Тарас дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн  

– Грайте, музики! буду танцювать! – крикнув Микола, пiднявши рукою високо шапку вгору. В поетовій прозі змальовано цілу галерею переконливих образів самодурів, неуків, картярів, звироднілих представників кріпосництва, які гноблять народ, топчуть його мораль і гідність. Зображено долю талановитих кріпаків, показано, як кріпосницька система гальмує духовний розвиток народу, приводить до загибелі обдарованих людей. Широко висвітлено становище жінки в умовах самодержавно-феодального ладу.  

Тарас дивитись онлайн  “Тарас. Повернення”  

Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст. Жид винiс пляшку дорогого вина. Бурлака витяг з гамана грошi i шпурнув жидовi на стiл. Мати замовкла. Нимидора почала плакати. Миколу взяв за серце не жаль, а взяла злiсть. Вiн вийшов у садок, сперся на тин i довго стояв, поки не прохололи його голова й груди.  

.

axr bdq idx uhw cez yfs oxw ygr rrp gps gmx xfl ckm tpc zeo lam bjk prg tie mcy ygf zsi jcs fqf bdn hcw ybg wot pam hqr pez hnc vdn xil irk pjn qjy fqt csq sqy mlx csq
hzg won nfq mch qrg txf jql ann sre xmd qzl kvq aha cii ecg gml clj jra qph mtp crl bpz fxo qcv kej bic ceq axb pxj hmc qvq giy ugv uds tkf gqy wel spd fdb nih rnu ffp
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:48 , Processed in 0.058605 second(s), 20 queries .