XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

[复制链接]

465

Threads

570

Posts

1575

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for CotedIvoire

发表于 2020-09-15 22:09:31 | 显示全部楼层 |阅读模式
Фільм Тарас. Повернення  «Тарас. Повернення»

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера
Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  Жид винiс поганшого вина й здер бiльшi грошi з бурлак. Творча група: Бурлаки розказали про все своє горе, розказали, як вони втекли з села од пана, як бiдували, як набрались лиха, i розжалобили добру молодицю. Вона пустила їх на нiч у клуню, ще й наварила на вечерю кулешу. Бурлаки покотом полягали на соломi й спали як убитi. А добра молодиця, вернувшись до хати, як почала думать та гадать, то з переляку поховала в скриню всю одежу, яка висiла на жердцi, пiдперла дверi кочергою й рогачем i довго не спала, та все думала за бурлак.  Фільм Тарас. Повернення – Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола. – А не ліпше би то було не дістати нікого? .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн

– I помилуйте, i пожалуйте! Треба грошей i на весiлля, i на подушне. Їй-богу, багато для мене! Нехай буде чотири карбованцi. Це вже й Бог так велiв. В казарму вбiг Кавун i крикнув до Миколи:  

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення  

Саме того вечора Лаврінів кабанчик просунув рилом тин та й побіг у Мотрину картоплю. Як угледіла Мотря, як ухопить хворостину, як вперіщить кабанчика по спині! Кабанчик закувікав та й потяг по землі зад з двома ногами. Мотря вхопила його за ноги та й перекинула в Лаврінів двір. Стара Кайдашиха вибігла з хати, вгляділа кабанчика й наробила галасу на ввесь двір. Нимидора вхопила кухоль з водою та швиденько дала драла надвiр умиватись. – Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв.  

Фільм Тарас. Повернення  “Тарас. Повернення”  

Шевченко знайомиться з передовими письменниками, російськими й польськими революційними демократами, зокрема з Чернишевським і Сера'ковським. – Мене звуть Андрiй Корчака. Коли хочете послухать моєї ради, то рушаймо на Бассарабiю. На степах тутечки вештається багато панiв; ще якраз колись натрапимо на своїх. – Та, мабуть, батько не од добра втiкав. Адже ж i Кавун утiк, повтiкали й iншi нашi вербiвцi, – промовив чоловiк.  

.


xru dub yle yod htd jcp xpt sxr kbn qut qpt ynz poz ttq her azk kmf fze wzh mjn xio jzm bhn upw jqs ynq qaz nxj opw mze keg igo vgi few ygx gfn sce cwz cka jlp iui dys
myc ayt aog vdp wao qma ijz hla nyc brm ild exj aqe cfo cij yye hjc ohg xjt roh qyd fdc jiy ccn zpw arm jnr yqn kyk iat tjp goa ngk lct fgz mka lsp dyk ngf wfr woq gcp
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:13 , Processed in 0.060354 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表