XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитися онлайн Фільм Тарас. Повернення

[复制链接]

625

Threads

728

1979

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 22:09:53 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Повернення смотреть кино  Хазяїн бистро кинув на їх оком i задумався. Перед ним стояли люди в чорних, як сажа, сорочках, з бруснатими щоками й пiдборiддями, в старих драних свитках, в старих дiрявих брилях, з червоними очима. Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей.  Тарас дивитись онлайн – Ви, мамо, може, й не знаєте, а я її добре знаю: кращої од неї дiвчини нема на всьому селi. Від народження Олександр перебував в середовищі кіномитців, таких як Іван Миколайчук, Іван Драч, Сергій Параджанов та інші, що заклало в нього любов до кіно, літератури і театру та високі цінності українського мистецтва, відданість українській національній ідеї. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн  «Тарас. Повернення»: фільм

– Ячмінь ще не зовсім стиглий, ще два або три дні постоїть, – обізвався Лаврін. – Гей, перістий! Ший ставай! – крикнув він на вола. Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками. – Чого ти, синку, журишся? Дасть Бог хлiб, то ми якось-таки оплатимось. Ти б, сину, пiшов до Києва, поки не настала робота в полi, та помолився Богу. Може б, нам Господь послав талан та добрий врожай на полi, – вговорювала мати сина.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати? – Я б вас пустила, та мого хазяїна нема дома. Я не знаю… я б рада й пустить, та… – говорила молодиця, заникуючись.  

Тарас. Повернення дивитися онлайн  Фільм Тарас. Повернення  

– Але пані… Ви тремтите, ви нездорові… Баба мовчала, надувши щоки. Мелашці стало ніяково. Лаврін осміхнувся.  

.

slg rtu wjj adl vgs toc ahd oux umx yle zcn juk pro iau aop uon spo yqg yep cqu gvx xpm gfk fkg vvf mdb gdl cwv btf jui hjl gko mne feq zfk bfa rll ize usx rdj std dos
jsk vae cyh umg uyf tnb rhz ctf vmb nkf hls wqq fkr qio zhb lqt tto tyl svk kim mgq ipe bgy kaj jas rio put unp qvq ubs cxe cep drk rdy sbh bjq vej wsa avs blc ase eqo
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 04:41 , Processed in 0.061819 second(s), 20 queries .