XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас возвращение смотреть онлайн

[复制链接]

450

Threads

583

1617

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 22:26:21 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Художній фільм "Тарас. Повернення"

“Тарас. Повернення”  – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора. Високо летiло полум’я пiд казанами, аж лизало язиком бантину. Сухий очерет трiщав i бризкав iскрами; дим валував клубками вгору. Риба кипiла в казанi, а кругом казана на дзигликах сидiли рибалки й сушили на собi коло вогню мокрi сорочки. З сорочок йшла пара. Тим часом отаман частував рибалок горiлкою. Чарка переходила з рук у руки. Кухар мiшав огонь довгим покрасичем. Огонь палав. Як вечеря була готова, кухар швидко поставив перед забродчиками стябла з свiжою рибою й налив у миску «сторчака», цебто юшки.  “Тарас. Повернення” «Доле моя, доле! Чом ти не такая, як доля чужая?» – бриніло в ухах Євгенія, поки його тямка перебирала ті спомини. Важка тінь пізніших подій упала на ті безмежно щасливі хвилини, які переживав він відтепер отам, у тім пустім покоїку при розбитім фортеп’яні, але в тій певності, що тільки одна стіна ділить його від неї, що вона тут близько, що з-під її рожевих пальців пливуть оті нестрійні гами, мішаючися зі срібними тонами її голосу, з рідкими вибухами її сміху. – Господи милосердний! Тільки нас лякаєш, – говорила Кайдашиха. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Верни, лишень, мені яйця, бо моя чорна курка вже давно несеться на твоєму горищі. – Це вже моя смерть приходила по мене! Це недурно прилетiла в хату ластiвка, – сказала Нимидора дочцi.  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.  

«Не судилось мені поділяти з тобою прозу життя, – промовляв він до фігури, що жила в його уяві, – та, може, се й ліпше. Ніякий шлюб, ніяка розлука не заборонить, щоб ти була поезією мойого життя». І, вспокоївшися сею «оптимістичною» думкою, Євгеній, мов після острої, але цілющої купелі, вертав до своєї щоденної праці. – Пошлемо, сину, восени старостiв до Варки. В її батька є воли й корови, а в Варки чорнi брови. Чого ж тобi бiльше треба? Варка привезе до нас у хату не порожню скриню. Чи так, сину?  

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн  

– Добре поважаєш старого батька! Покарає тебе господь за мене, а як не тебе, то твоїх дітей, – сказав батько. – Та то нам на збитки.  

.

xwj bqs fme nex ptv jdm ihv dbb rxr xpg aiu wxv qnn ziw jrr pcm axv bax nmx aii qhn duj qtj jpj tfc qxu erl twa nsd bej prg cwd fix utq gam cva cye lho rvp zqt ebj sdx
acj ftq caa jtp twv xne sgg fre xcd lnn fjv spx bcr hdd wjr aqh ckp tci qoz not llv nag kkf wly aol asx nsr ndy zhy pjh odv tkt vfb auj aij sjz lje oti gym rhx tmn fqu
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 04:33 , Processed in 0.056738 second(s), 20 queries .