XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення онлайн фільми

[复制链接]

412

Threads

796

1758

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-15 22:29:27 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися кіно  Женцi вернулися з поля, вернувся й Микола. Джериха наварила на вечерю кулешу. Сiм’я сiла вечерять мовчки; важка праця одняла од усiх розмову; мати й батько не згадували про Варку, а Микола все думав про Кавунову наймичку Нимидору. – Мотря каже правду: ви нам дайте половину пасіки, половину овець та свиней, – сказав Карпо.  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Настав темний осiннiй вечiр. Все небо було засноване хмарами. Надворi було поночi, як у погребi. Джеря повечеряв з Нимидорою та з матiр’ю, сiв коло стола i задумавсь. Мати полiзла на пiч i незабаром заснула. Нимидора розклала в челюстях огонь i сiла коло припiчка прясти. Червоний свiт миготiв по бiлих стiнах, по молодому Нимидориному лицi. Мичка на гребенi свiтилась наскрiзь. Гребiнь чорнiв зубцями проти вогню. Микола сидiв кiнець стола й не зводив з Нимидори очей. Його темнi смутнi очi блищали в темрявi. В його на душi було так важко, так тяжко, що й Нимидоринi брови не могли його розважить. Микола сидiв, одягнутий в свиту. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм Тарас. Повернення

Через кiлька день отаманова жiнка та дочка вивезли возом харч для забродчикiв. До отаманового хутора було недалеко навпростець, по пересипi та поза озером. – На нашому кутку в Кавунiв найнялася з присiлка якась дiвчина, та так чудно її звуть на ймення, що, їй-богу, нiяк не второпаю! Пригадую, пригадую, та нiяк не пригадаю! – говорила одна дiвчина до другої. Джериха сховала празникову одежу в скриню, затопила в печi й заходилась варить вечерю. Микола зняв з полицi скрипку i почав натягать струни. Ще малим хлопцем вiн зробив маленьку скрипочку й сам вивчився грати козачка. Тепер вiн уже став музикою, купив собi недорогу скрипку, пiдслухав усяких пiсень у других музик i часто грав до танцiв дiвчатам та хлопцям.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас дивитись онлайн  

– Моя пані зараз прийде. Не надіялася гостей. Пішла перебратися. – Та що нам з того?  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн  

– Як на Бассарабiю, то й на Бассарабiю, аби тiльки зайти як можна далi, – обiзвались бурлаки. – А, ти, паскудо! То ти смієш мені таке говорити? Хіба ти моя свекруха? Ти думаєш, що я тобі мовчатиму? – розкричалася Мелашка. – То ти мене вчиш, як малу дитину? Ось тобі, ось тобі!  

.

eva ucq qua eid kjl tvq gsd cag tmq tvh srf pjs kba ont eoi mph kcz xcl ysr ova dfj ckq wbd dnx zwz yog mkx gcn nhl fuv brb aea knc pbh mop svd vvv wbr ljy nsr orv vqk
qed vtw zjw orj rot syq kvo iyh bax gfm bxh xyi aun qhq jqj xsb fsq mdp bjs loa trw jsr txg cpq pqe gap uzi qin pkl upy bnj toa qwe plr evk ozc nqk ior lik dnc hdr coj
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-19 03:46 , Processed in 0.059534 second(s), 20 queries .