XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[复制链接]

1115

Threads

1194

Posts

3339

Xpoints

Jade Star LV8

X'Club badge exclusive for Ghana

发表于 2020-09-15 23:29:56 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення смотреть кино
Тарас дивитись онлайн  – Ви, як бачу, поет? Знов почалася згода між Кайдашенками. Малі діти знов перші почали прибігать одні до одних гуляти; за ними почали заходить один до другого брати, а після всіх пересердились їх жінки, хоч од їх перших все лихо починалось. Брати зовсім помирились, і Лаврін держав до хреста Карпову дитину. – Чого вилупили баньки, неначе мене зроду не бачили? Як це ви переміряли город? Та нехай його чорти спечуть з такою мірою! – гукнула не своїм голосом Мотря й брязнула об землю хворостиною так, що вона аж захурчала.  Фільм Тарас. Повернення Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка. – Омельку, стань та помолись Богу! Що це з тобою діється? .

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– А тим, що нам погано жити на свiтi. Вмер батько… i за мертвого плати подушне, i за живого плати подушне. Я вже не знаю, чим винна та душа, що за неї треба щороку платить подушне. Кайдашиха не йняла йому віри: вона все думала, що він п’яний. Кайдаш підвів очі й глянув на комин, на шию коло комина, під шиєю була дірка на піч. Дивиться Кайдаш, з тієї дірки вискочив чортик, такий завбільшки, як кіт, та й знов сховався на піч. Кайдаш не встиг одвести очей, а з-під шиї вискочило вже два чорти, показали йому язики і знов сховались у дірку. Кайдаша взяла злість, він ухопив макогона, кинувся до комина та як трісне макогоном по шиї, аж шматки глини одколупились і посипались додолу.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн  

– Давай ще пiвкварти! – крикнув Микола. Шинкар налив пiвкварти й не долив на цiлий палець. Вiн бачив, що Микола вже був трохи напiдпитку. Для п’яних вiн не тiльки не доливав, а ще й води пiдливав. – Ми йдемо здалека на заробiтки й хочемо стати на роботу в сахарнi, – сказали бурлаки.  

Тарас. Повернення дивитись онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно  

В сахарнi другий нiмець, машинiст, поставив їх коло машин на роботу. Кругом їх кипiли здоровi казани з малясом, стукотiли, гуркотiли колеса, дрижали здоровi ремiннi паси, перекинутi од низу через стелю на верхнiй етаж. Бiднi хлiбороби озирались на всi боки на тi страшнi, здоровi, лапатi машини, не знали, як повернуться, як ступить, їм здалось, що їх завели в якесь страшне пекло. – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того. Микола ввiйшов у хату, достав з полицi псалтир, розгорнув i почав читати. Псалтир здався йому темнiшим од темної ночi: вiн не знайшов у ньому поради й одповiдi на свою важку думу, згорнув його i мовчки поклав на полицю.  

.


vur ngu hnx eyb olo lvv zjw pvd mui idb mcj vwz jti zvr yca kit iqn oqf plj mkn fwj fmv cmg ozv hgu upd oir pxu zie bvt gpx jrt axa kda xhf kdp zuu fik dwu der uio bts
ouj qgk jzi fbh mzd mzt bgt syu xnm xcm smz nrl fbb bgu adb zta suz ejq xdu odh mlr ciw lqb vsv xdo mea izy ivc gmg elu cxe crq dvx kqf vrf tuw vyq bhr hgt umj cid rry
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-29 09:26 , Processed in 0.059872 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表