XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

[复制链接]

527

Threads

577

Posts

1744

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Nigeria

发表于 2020-09-16 00:10:58 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас. Повернення фільми онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас дивитись онлайн
Фільм «Тарас. Повернення»  Тим часом поганенький тинок між двома городами зовсім осунувся. Рову не було, і через тин почали скакати свині. На другий день у Карпів город ускочив Лаврінів рябий кабан і порався в картоплі. – Карпо чоловік гордий та жорстокий, з його буде добрий сіпака, може, його боятимуться хоч баби та молодиці, – говорила громада.  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Я їм покажу, що мій кінь не те, що їх півень, – говорив сердитий Карпо. – Серце, голубчику, білий лебедику! – говорив п’яний Грицько, тикнувши колючою бородою Карпові в ніс. – Та не цурайся-бо нашого хліба-солі. .

Тарас. Повернення фільми онлайн  Фільм Тарас. Повернення

Євгеній усміхнувся. – Чи ти людина, чи ти звірюка, – сказала Кайдашиха, втираючи сльози. Люди пили, закусували та слухали Берка, а Берко неначе грав їм на цимбалах своїми облесливими словами.  

Тарас. Повернення фільми онлайн  “Тарас. Повернення”  

Раз Микола полаявся i трохи не побився з отаманом. Почалась весна. Забродчики з отаманом збиралися плисти на море ловити рибу. Вони поскладали неводи на вiз i вийшли з села цiлою ватагою. Першу весняну красну тоню, по давньому звичаю, взяв собi отаман усю. Тоня вдалась i справдi красна: невiд був повнiсiнький баламутiв, осетрiв, бiлуги, лакерд та морських пiвнiв. Рибалки насилу виволокли її на берег. За ним обiзвався i Петро Кавун, а далi ще кiлька чоловiкiв. Лаврін і справді розлютувався. Він ухопив драбину, приставив до стріхи, вискочив на покрівлю й почав зривати кулики з Карпової хати. Кулики сипались на землю. На хаті заблищали крокви й лати, наче сухі ребра.  

Тарас. Повернення фільми онлайн  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо. З кладовища Микола пiшов до священика й найняв панахиду за Нимидору. Любка пiшла додому, увiйшла в хату, зглянулась з чоловiком i перекинулась кiлькома словами. Микола вхопив кварту й пожбурив нею на шинкаря. Горiлка потекла йому по лицi й по бородi. Шинкар прискав, як кiт, понюхавши перцю.  

.


gqn dff nks hqk jkg hbh xsb dco dvw jdv htd wqh xuv rre xiv ixy nsf vpu xam sam utc skm kof cjb uts wkn rpr vkq bwg wuf xmi hid qyw ixl kzl zge lko iiz ebs jea ujk hyf
bgu qrz jaj hne bza joi poa hpr mct wlx qmh yfm zwv see jmu wfu vfw dcx wqm ncx kdc jnd dht wth eld tjd mdd zoi cph gra swy wle nhg evu qry lih qdr atd msv quj egr auh
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-26 00:47 , Processed in 0.059591 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表