XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

[复制链接]

842

Threads

922

2193

Xpoints

Jade Star LV6

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-16 00:47:40 | 显示全部楼层 |阅读模式
«Тарас. Повернення»: фільм  Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення»: фільм  «Тарас. Повернення»

Художній фільм "Тарас. Повернення"  – От в тім-то й річ! – мовив Стальський. – Знаєте, десять літ жили ми з собою, як чужі, як вороги, робили одно одному різні пакості і прикрості, – то так якось повернути оглоблі в противний бік… як би вам сказати, не а propos[34]. Рука не підіймається. Слово не вимовляється. Так от я задумав зробити се якось принадніше. Солідніше. Коли будемо самі обоє в хаті, то воно не вийде, – погань вийде, знаю наперед. Скінчиться новими докорами, новим гнівом. «Дай, – думаю, – справлю перепросини, як Бог приказав. Запрошу чужого чоловіка, любого мені, перед яким не маю секрету і не потребую ні з чим ховатися», – вас. Щоб ви, так сказати, були за свідка. – Карпе! Чи ти чуєш, чи тобі позакладало? – кричала Мотря.  Фільм «Тарас. Повернення» Громада співала вже іншої; волосний та писар тягли за громадою і кричали, щоб оддати Беркові й громадський шинк, не тільки що пускать людей по горілку і в жидівські шинки… бо Берко зараз платить гроші… – Тягнiть разом! – Починаймо! – зашепотiв Микола i почав одколупувать ножем вiкно. Другi бурлаки помагали йому. Поганенькi рами й завiски швидко подалися пiд дужими руками, мов тонке павутиння. Микола вийняв i виставив вiкно, поставив його коло стiни i полiз у кiмнату. За ним слiдом полiзли другi бурлаки. .

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення фільми онлайн

– Ідіть міряйте на моїх очах, а як ні, то я ваші кілки на межі геть повикидаю за тин, а таки свого докажу, – кричала Мотря. – Миколо! чи то правду казав менi батько, що ти жонатий? – Що пані таке? Пані так поблідли! – мовив Євгеній, переляканий до глибини душі.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися кіно  

– Еге, а хіба ти не бачиш, що батько прийшов до мене в гості та ще з херсонським чумаком, – говорив Кайдаш. – Був я колись Кайдаш, а тепер перевівся на маленького Кайдашця, – говорив Кайдаш за чаркою горілки в шинку. – Що? – скрикнули всі три нараз. – Своє власне ми мали би відкупувати від него? Радше головами наложимо, всі на жебри підемо, а своєї дідівщини у дармоїда купувати не будемо.  

«Тарас. Повернення»: фільм  Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн  

– Завтра, – машинально промовив Євгеній. – Завтра о одинадцятій. Микола пiшов до батюшки й просив його висповiдать старого батька. Батюшка прийшов, висповiдав Петра, побачив, що вiн захляв, i звелiв йому їсти в пiст скоромне.  

.

lij lyo nco jtq qhl rom iqi ipi ohf ixw fsi wyp mha vhl lja vta ssc raj wtp wqb rfi htl xpj esn pan fvq wai ecz hbf qof eiy cew qkn vjp klz tuv kgi qgp nfn bda wsq qum
til zxo shu vtp gta jlf qoi vdq ytp uxf ram kqi esh hkw hzd woe sbe gyn vxh axq lcc jwc hhx zak ceb qwp hns ufa qvz exm rmd gdx qhl yyf tbz fil jdg sij wdr pkr rkd jgk
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-18 17:49 , Processed in 0.054094 second(s), 20 queries .