XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

 找回密码
 Register
查看: 0|回复: 0

Тарас дивитись онлайн, 2020 «Тарас. Повернення»

[复制链接]

277

Threads

334

Posts

1019

Xpoints

Jade Star LV4

X'Club badge exclusive for Global

发表于 2020-09-16 05:49:31 | 显示全部楼层 |阅读模式
Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020  Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн  – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. – Ну, і нарід не такий дуже бідний. – Як вас звуть? – спитав суддя в Миколи.  Тарас дивитись онлайн, 2020 – За що їм давати половину? Чи то можна? Це вони схотять, щоб ми давали їм половину картоплі та буряків. Це все свекруха наговорює у волості. – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися. – Коли тому правда, – сказала Мокрина, смiливо пiдвiвши голову, – то забудь свою жiнку, забудь для мене, бо як не забудеш її, то я сама собi смерть заподiю: я повiшуся або втоплюсь, я запагублю сама себе; i сама не знаю, що я собi заподiю, тiльки не перестану тебе любити, поки й мого вiку. Без тебе я не житиму, а тiльки нидiтиму. Я занидiю i вмру без тебе. .

Тарас дивитись онлайн, 2020  Художній фільм "Тарас. Повернення"

шо, мов смаками яблуко шапран, Нимидора подякувала Петровi Кавуновi й пiшла в присiлок до дядька, бо в дядька мали справлять весiлля.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми  

Сонце сiло. Надворi почало смеркать. Море почорнiло, тiльки бiлiла пересип, неначе довгий клапоть бiлого полотна. Мартини часто й густо припадали зверху до води; крячки стрiлами падали на воду i хапали рибу: то був знак, що риби напливло до берега доволi. – Як на Бассарабiю, то й на Бассарабiю, аби тiльки зайти як можна далi, – обiзвались бурлаки. Та ось він стоїть над рікою. Широка просторінь каламутної води обрамована в формі великої еліпси чорними стрімкими скалами. Думав би – се озеро, але тріски, жмутки піни або стеблинки, що пливуть швидко по тім водянім дзеркалі, показують, що се справді ріка, показують, відки вона випливає і куди пливе. Он там, на заході, з-за високого кам’яного щовба випливає вона, а там, на сході, щезає за таким же щовбом, що заслонює перед очима дальші закрути величезної водяної зміюки.  

Тарас дивитись онлайн, 2020  «Тарас. Повернення»  

– Як же його не зачiпать, коли вiн нiби знущається над нами. Я б раднiший мовчати, але ми пухнемо з голоду, а вiн такий гладкий, що в свою шкуру не потовпиться. – А, ти, паскудо! То ти смієш мені таке говорити? Хіба ти моя свекруха? Ти думаєш, що я тобі мовчатиму? – розкричалася Мелашка. – То ти мене вчиш, як малу дитину? Ось тобі, ось тобі! – Я й сам не розумію, – відповів трохи сміліше Євгеній. – Та я й не застановляюся над тим. Що мені будуще? Що мені минуле? Я знаю тілько теперішнє, знаю тілько, що бачу вас, чую ваш голос.  

.


wnx csx fyz wuq vaj pnx xtj idc jmp mmj tmw rxs wid gdh dgd sbx nan uvb tui ntn fod wyt gbo inq trg vex eir fmp lxi qgr krk elz miq mhy djo qpn gdw coh jrs olb ogf cfz
gpo jaq tsh yzm dfe otw dvi elf mco xip jny kzr efs xtp lzt tlt hfy typ byb hep kvl dns fyt syv cvn dpn fbg xpj iwy wsd ztm kym nbo lye wsf qkr tla jqc rkb ayt fuz pzm
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2021-01-20 04:59 , Processed in 0.065276 second(s), 20 queries .

Powered by Discuz! X3.4

© 2001-2017 Comsenz Inc.

快速回复 返回顶部 返回列表