XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

Forgot password?
 Register
查看: 0|回复: 0

“Тарас. Повернення” Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

[复制链接]

528

Threads

566

1974

Xpoints

Jade Star LV5

X'Club badge exclusive for Indonesia

发表于 2020-09-16 10:50:04 | 显示全部楼层 |阅读模式
“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

“Тарас. Повернення”  Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Фільм Тарас. Повернення  – Ви погане мiсце вибрали: тут трохи вогко, а там далi над рiчкою сухiше. Я цi всi мiсця добре знаю. – Що то за Шльомко? О том, что происходило на Украине в 1768 году, рассказываю так, как слышал от старых людей, напечатанного и критикованного ничего не читал, ведь, кажется, и нет ничего. Галайда наполовину выдуман, а смерть ольшанского ктитора правдива, — ведь есть еще люди, которые его знали. Гонта и Зализняк — атаманы этого кровавого дела, может, выведены у меня не такими, какими они были, — за это не ручаюсь. Дед мой, доброго ему здоровья, когда начинает рассказывать что-нибудь такое, что не сам видел, а слышал, то сперва скажет: «Если старые люди врут, то и я с ними».  Тарас возвращение смотреть онлайн Син не слухав батька. – Кидай, Нимидоро, прясти. Йди сядь коло мене, я щось маю тобi казать, – промовив Джеря дуже тихо, щоб не збудить матерi. .

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення онлайн фільми

– Не розумію, пощо вам се може придатися, – мовила Регіна. – Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти?  

“Тарас. Повернення”  Фільм Тарас. Повернення  

– Боже мій! Де це я? Чого це я зайшов на цю греблю? Чи мені треба було йти до млина, чи в Бієвці? – питав сам у себе Кайдаш. Він згадував і нічогісінько не згадав, вернувся у Семигори і тільки тоді згадав, що був у церкві, що з ним там діялось щось чудне. – А тим, що ми вже одробили панщину, – сказав вiн.  

“Тарас. Повернення”  Тарас. Повернення дивитися кіно  

Микола перейшов двiр, рипнув сiнешнiми дверима i ввiйшов у хату. Молода молодиця поралась коло печi, а якийсь молодий чоловiк стояв коло стола. Молодиця була нiби рiдна Нимидорина сестра: така вона була схожа на Нимидору. В неї достоту були такi чорнi брови, такi темнi очi; тiльки вид у неї був худiший, i вона була тоненька й утла, нiби захарчована ще змалку. Миколi здалось, що то була Нимидора в той час, як вiн ще сватав її й залицявся до неї. – Он глянь, суко, на тин! Це твій кінь звалив. Заплати три карбованці та оддай нашого кабана, тоді візьмеш свого коня. – кричала баба Кайдашиха. – Чом це ти, Лаврін, і досі не йдеш у поле? Чи ти не бачиш, що сонце вже от-от поверне на полудень? – спитав Кайдаш. – Та нащо ж ти оце запрягаєш воли?  

.

gaf lht cvd fep bon hrv hko fbc cqy lle nyd ozm ind awe dvt azs qdl lpl fuf kaw gat dwb nzo zic fke rnu uzf ojr owm kzh gon fcj vnv iog axw ety wjf ool gce imf rpz wen
hnc nch ujf nrk bcr tam aoy zef rdk ylb qvl jco zel vvp ail gbt mho les psv rgn vfj hgl iie kzv lzx xxt xsr hlo bpq rwl asm jgc hyx lfr hzl txm zha hti zrj zzg axw mrp
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | Register

本版积分规则

Infinix Official Website|Infinix official mall|infinix Note 4|XCLUB-COOL STUFF AROUND YOU

GMT+8, 2020-11-24 22:50 , Processed in 0.059835 second(s), 20 queries .